Rejestracja w serwisie

1. Wypełniasz formularz rejestracyjny.

2. Otrzymujesz  login oraz hasło na podany adres e-mail.

3. Aktywujesz swoje konto poprzez opłacenie usługi szybkim przelewem on-line z dowolnego banku (Płatności on-line księgują się  od razu)

4. Po zaksięgowaniu się płatności przesłane jest potwierdzenie aktywacji usługi na email. Twoje konto jest aktywne do 10 minut.

5. Następnie wypełnij swoje preferencje w panelu klienta. sprawdz jakie to proste i wygodne.

Oglądasz mieszkania względem preferencji i umawiasz się na spotkania. Oglądasz na żywo interesujące Cię mieszkania.

2. Jeśli zdecydujesz się wynająć mieszkanie, nie płacisz żadnych dodatkowych opłat.

Wystarczy tylko poinformować nas o danej ofercie w celu jej usunięcia z bazy danych.

3. To wszystko. Żadnych więcej formalności, żadnych prowizji ani opłat.

Wypełnij poniższy formularz, aby zarejestrować się w www.ofertywarszawa.pl

Jeżeli Twoja płatność księguje się zbyt długo, sprawdź jej status na email

 W tytule należy wpisać swoje  imię i nazwisko oraz numer telefonu. Należy  wcześniej utworzyc konto (zarejestrować się) w naszym serwisie www.ofertywarszawa.pl

Dane personalne

Pole nazwisko wymagane tylko w przypadku płatnoĹ“ci kartą płatniczą.

Dane kontaktowe
Sposób płatności
Warunki korzystania z usługi

1. Usługa polega na uzyskaniu przez Użytkownika dostępu do  bazy danych ofert mieszkań (treści cyfrowych) do wynajęcia bezpośrednio oferowanej i uzupełnianej przez serwis  ofertywarszawa.pl (dalej jako Serwis).

2. Użytkownik podczas rejestracji określa swoje preferencje co do proponowanych ofert (treści cyfrowych) oraz metodę powiadomienia Użytkownika o nowych ofertach (treściach cyfrowych) (SMS oraz / lub email).

3. Serwis powiadamia użytkownika o nowych ofertach (treściach cyfrowych) w jego preferencjach lub ich braku od poniedziałku do piątku według wybranej przez Użytkownika metody powiadomienia (SMS oraz / lub email).

4. Serwis zobowiązuje się do dostarczania ofert (treści cyfrowych) dostępnych dla Użytkownika przez okres czasu określony według wybranego przez Użytkownika wariantu (60 dni).

5. Użytkownik może w każdej chwili przeglądać oferty (treści cyfrowe) wraz z bezpośrednimi kontaktami z dowolnego komputera wpisując swój login i hasło w polu "Logowanie".

6. Usługa zostaje uruchomiona niezwłocznie po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji płatności.

7. Serwis zastrzega sobie prawo do gromadzenia ofert (treści cyfrowych) z ogólnodostępnych źródeł i nie ponosi odpowiedzialności za osoby trzecie.

8. Ilość dostępnych ofert (treści cyfrowych) do dyspozycji Użytkownika zależy w głównej mierze od obecności i dostępności odpowiednich ofert (treści cyfrowych) na rynku.

9. Użytkownik akceptując niniejszy regulamin korzystania z Usługi wyraża zgodę na ustalenia w nim zawarte oraz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do użytku wewnętrznego Serwisu - tj. do obustronnego kontaktu telefonicznego,  korespondencji elektronicznej (e-mail) oraz otrzymywania wiadomości SMS z powiadomieniami. Użytkownik wyraża wyraźną zgodę na skorzystanie z Usługi.

10. Oferowana Usługa jest usługą dostępu do treści cyfrowych oraz wyszukiwania informacji (treści cyfrowych). Nie stanowi ona usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

11. Uzyskane przez Użytkownika dane Użytkownik zobowiązuje się przeznaczyć tylko dla osobistych potrzeb w celu najmu i nie może przekazywać ich osobom trzecim (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 art. 49 pkt 1)

12. Użytkownik jest odpowiedzialny za przestrzeganie warunków korzystania z niniejszego regulaminu.

13. Po zawarciu transakcji Użytkownik ma obowiązek poinformowania Serwisu o tym fakcie w celu wykreślenia danej oferty (treści cyfrowej) z bazy danych (dowolny wybór Użytkownika co do preferowanej metody powiadomienia: zaznaczenie opcji po zalogowaniu w Serwisie; kontakt telefoniczny; kontakt przy pomocy poczty elektronicznej; kontakt przy pomocy wiadomości SMS).

14. Zarówno Użytkownik jak i Serwis oświadczają, że dołożą należytych starań mających na celu jak najlepsze wywiązanie się z wyżej wymienionych postanowień.
Kod z obrazka
Zleć nam poszukiwanie ofert mieszkań pod wynajem w Warszawie

Cena od:

Cena do:

Ilość pokoi / typ mieszkania:

Lokalizacja:

Wyposażenie mieszkania:

Telefon i/lub email:

Czego dokładnie potrzebujesz?

Przelewy24